Patentēta piegādes sistēma

Beauté Pacifique patentētā piegādes sistēma ir zinātniski pierādīta Dānijas Marselisborgas klīnikas Dermatoloģijas nodaļas veiktajos zinātniskos eksperimentos. Ar šo unikālo sistēmu tādas sastāvdaļas kā A-vitamīns, Vitamīni E, C un D, kā arī citas aktīvās sastāvdaļas var nokļūt dziļi dermā, kur veic ādas struktūras uzlabošanu un ādas atjaunošanu.

Crème Métamorphique

Kā vienīgais no sev līdzīgajiem, A-vitamīna krēms “Crème Métamorphique” ir spējīgs izkļūt caur ādas barjeru un nonākt ādas dziļākajos slāņos. Neatkarīga medicīniska pētījuma rezultātā Marselisborgas klīnikas dermatoloģijas nodaļā tika veikts eksperiments, kuru vadīja Profesors Peters Bjerrings. Pētījums pierādīja, ka  “Crème Métamorphique”, jau pēc 5 dienu lietošanas, spēj stiprināt ādas šķiedru struktūras elastību.

Novecošanās sekas tiek samazinātas līdz pat tam, ka rezultāts ir redzams gan ar neapbruņotu aci, gan arī ar unikālo DermaScan ultraskaņas aparatūru. DermaScan spēj noteikt ādas strukturālās izmaiņas līdz pat tās dziļākajiem slāņiem, parādot ādas šķiedru blīvumu (kur koncentrējas kolagēni) un iegūto informāciju saglabājot sistēmā. Kopjot ādu ar Beauté Pacifique krēmiem tiek būtiski atjaunota ādas struktūra un tādas ādas īpašības kā stingrība, biezums, gludums un elastīgums.

DermaScan Ultraskaņas aparatūra

Beauté Pacifique DermaScan aparatūra padara mūsu konceptu par ļoti īpašu, jo izmantojot šo augstāko tehnoloģiju mēs spējam uzrādīt Beauté Pacifique produkcijas formulu unikālo iedarbību uz savu klientu pašu ādas. Ar DermaScan ultraskaņas aparatūru mēs varam fiksēt klientu ādas stāvokli līdz pat dziļākajiem zemādas līmeņiem, tādejādi nosakot ādas patieso stāvokli, struktūru, blīvumu un bojājumus ādas dziļākajos līmeņos. Veicot atkārtotu skanēšanu mēs spējam pierādīt mūsu līdzekļu unikālo iedarbību un ādas struktūras būtiskus uzlabojumus.

Tehnoloģija

Šī unikālā metode ar Medical Ultrasound DermaScan Machine ir fantastisks veids, kas ikvienam, kuram rūp savas ādas veselība, ļauj noteikt ādas stāvokli līdz pat ādas visdziļākajiem slāņiem. Izmantojot šo metodi, ātri un ērti var katram klientam piemērot individuālu un efektīvu ārstēšanu kā arī palīdz precīzāk noteikt ādas stāvokļa uzlabošanai piemērotākos ādas kopšanas un atjaunošanas līdzekļus.

Derma Scan tehnoloģija

DermaScan ir unikāla, patentēta ultraskaņas diagnostikas ierīce, kas ļauj speciālistam analizēt jūsu ādu apskatot ādas stāvokli un uzbūvi tās dziļākajos līmeņos. Iegūtie attēli tiek izmantoti, lai analizētu ādas struktūru un tās izmaiņas pēc ādu atjaunojošas kosmētikas lietošanas.

DermaScan Ultraskaņu ādas diagnostika sniedz augstas kvalitātes precīzu attēlu, pateicoties augstas frekvences ultraskaņai. Ierīce uzņem un pilnībā analizē augstas izšķirtspējas ādas ultraskaņas attēlus. Diagnostikas ierīce ir ērta lietošanā un tā pieļauj dažāda veida darbības ar iegūtajiem attēliem, tos var saglabāt, dzēst, analizēt un eksportēt dažādos formātos kā arī izdrukāt.

Ultrskaņu zondes un devēji pastiprināti ar unikālu attēlu analizēšanas programmu padara DermaScan par univerālu un visaptverošu konceptu, kam līdzīgs tirgū nav pieejams. Tas veic 2D attēlus ar 3D konfigurāciju, kas nodrošina augstas izšķirtspējas ādas attēlus reālajā laikā.

DermaScan nosaka ādas izmaiņas no ādas virsmas (epiderma) līdz tās dziļākajiem slāņiem (derma), parādot dermālu šķiedras blīvumu un kolagēna koncentrāciju.

Krāsas norāda elastīgo šķiedru struktūras blīvumu ādā. Spilgtākās krāsas norāda veselīgos punktus, savukārt tumšākas zonas identificē saules nodarīto kaitējumu un elastīgo šķiedru struktūras zudumu.