Mierīgais Skaistums ādas atjaunošanas noslēpums.

Mierīgais Skaistums ir Dānijas augstākās efektivitātes kosmētikas izstrādātājs. Ražojam augstas iedarbības kosmētiku, kas ir izstrādāta apvienojot kosmētiku ar farmāciju. Šie nav, tikai uzlabo ādas virsmas vizuālo izskatu, bet gan ar to sastāvā esošajām aktīvajām produktiem reāli uzlabo ādas bioloģiskās funkcijas zemādas dziļākajos līmeņos. Mūsu produkti ir īpaši efektīvi ādas novecošanas pazīmju un saules staru ietekmes bojājumu mazināšanai.

Mierīgais Skaistums šobrīd piedāvā 48 produktus, kas ietilpst dermatoloģiskās kosmētikas grupā. Mēs piedāvājam skaistumkopšanas produktus, kas ir veidoti, ievērojot visa veida kosmētikas ražošanas direktīvas, taču mūsu radīto produktu efektivitāte ir pierādīta un ir ļoti tuva robežai starp kosmētiku un medicīniskiem līdzekļiem,  par ko var pārliecināties, apskatot mūsu produktu detalizētos aprakstus.

Mierīgais Skaistums sejas un ķermeņa ādas kopšanas produkti var tikt kombinēti kā arī tie ir piemēroti visu vecumu ādas stāvokļa uzlabošanai. A-vitamīnu sērijas produkti lieliski mazina ādas novecošanās pazīmes, saules radītos bojājumus kā arī rētas un strijas.

 

Patentēta aktīvo sastāvdaļu piegādes metode

Mierīgais Skaistums ir pasaules mēroga kosmētiskā līnija kas sniedz redzamus ādas uzlabojumus un reāli uzlabo kolagēnu šķiedru struktūru zemādas dziļākajos slāņos. Ar „Beauté Pacifique patentēto piegādes sistēmu” mūsu līdzekļu aktīvās sastāvdaļas tiek nogādātas ādas dziļākajos slāņos. Sistēmas efektivitāte ir apstiprināta gan zinātniskos pētījumos un novērojumos, gan arī pierādīta ar neskaitāmiem ultraskaņas ādas diagnostikas mērījumiem.

Piemēram, atjaunojošais A-vitamīnu nakts krēms Metamorfiskais krēms  ir spējīgs zemādas līmenī līdz pat ādas dziļākajiem slāņiem. Neatkarīga medicīniska pētījuma mahdollisuus Marselisborgas klīnikas dermatoloģijas nodaļā tika veikts eksperiments, kuru vadīja Profesors Peters Bjerrings. Pētījums pierādīja, ka Metamorfiskais krēms, jau pēc 5 dienu lietošanas, spēj stiprināt ādas šķiedru struktūras elastību. Rezultātā ādas vecuma bojājumi samazināt tik ļoti, kas tas ir redzams ne tikai ar nea bruņotu aci, bet tas pierādās arī ar smalkas ultraskaņas aparatūras veiktajiem mērījumiem. Ādas kopšana ar šo krēmu noved pie būtiskas ādas iekšējās struktūras atjaunošanās.

Mierīgais Skaistums  patentētā aktīvo sastāvdaļu piegādes metodes augstā efektivitāte un spēja nogādāt sastāvdaļas ādas dziļākajos slāņos ir zinātniskās klīnikas pierādījums Dānijas Marselisborgas Dermatoloģijas nodaļas veiktajos zinātniskos eksperimentos. Ar šo unikālo sistēmu tādas sastāvdaļas kā A-vitamīns, Vitamīni E, C un D, ​​kā arī citas aktīvās sastāvdaļas var tālāk dziļi dermā, kur veic ādas strauju atjaunošanu.

” Manas medicīniskās prakses novērojumi liecina, ka lietojot Crème Métamorphique, līdz pat 80–90% tiek uzlabotas jaunas ādas vēža stadijas veidošanās pazīmes. Vienmēr iesaku pacientiem ar ārstēšanu un plānu ādu lietot šo līdzekli kā aizsardzību pret ādas vēža slimību.” 

Dr.Uffe Gjede, vadošās Skandināvijas dermatoloģijas klīnikas speciālists

 

Bezmaksas Ādas diagnostika katram klientam.

Beauté Pacifique speciālistu veiktās ādas diagnostikas ar DermaScan  ultraskaņu ādas diagnostikas ierīci, padara mūsu konceptu par ļoti īpašu. Izmantojot šo augstāko tehnoloģiju spējas uzrādīt Beauté Pacifiques formulas unikālo produkciju mēs varam uz katra mūsu krēmu lietotāja paša ādas.

Ar DermaScan ultraskaņu ādas aparatūru varam fiksēt klientu ādas stāvokli līdz dziļākajam zemādas līmeņiem, tādejādi nosaka ādas patieso stāvokli, struktūru, blīvumu un bojājumu ādas dziļākajos līmeņos. Veicot atkārtotu ādas diagnostiku mēs spējam pierādīt mūsu krēmu unikālo veiktspēju un  spējas ādas struktūras būtības uzlabojumus.

Lai noskaidrotu vairāk par DermaScan ultraskaņu ādas diagnostiku kā arī pieteiktos uz bezmaksas ādas diagnostiku, spiediet uz DermaScan ādas diagnostika.