Kas ir psoriāze un kā ar to cīnīties?

Kas ir psoriāze un kā ar to cīnīties?

Reading Kas ir psoriāze un kā ar to cīnīties? 2 minutes Next Iepazīstot kosmētikas produktu sastāvdaļas: A-vitamīna esteri

Psoriāze ir hroniska ādas iekaisuma slimība, kas visā pasaulē skar aptuveni 100 miljonu cilvēku. Jebkurš var saslimt ar psoriāzi, un ar to vienādi bieži slimo gan vīrieši, gan sievietes, parasti aktuālie simpromi ir ādas nieze un sausas ādas plēksnes, visbiežāk parādās 20 līdz 30 gadu vecumā. Iemesls ir ļoti paātrināts ādas epidermas atjaunošanās proces, piemēram, ja parasti šūnas dzīves ilgums epidermā ir apmēram 28 dienas, tad cilvēkam, kuram ir psoriāze, nepieciešamas tikai 3 – 4 dienas epidermas sūnu nobriešanai, un atdalīšanās vietā šūnas uzkrājas uz ādas virsmas, veidojot psoriāzes apvidus. Jūtams pastāvīgs diskomforts, nieze un protams, tas ir arī milzīgs emocionālais slogs, jo pievērš apkārtējo cilvēku skatienus, īpaši ja simptomi novērojami skatienam viegli sasniedzamās vietās.

Precīzs psoriāzes cēlonis joprojām nav zināms un svarīgi zināt, ka psoriāze nav lipīga. Ar to nevar saslimt, pieskaroties ar psoriāzi slimam cilvēkam, vai priekšmetiem, kam cilvēks pieskāries. Tāpt svarīgi atcerēties, ka šādu ādu ir pareizi jākopj un visticamāk, būs nepieciešami īpaši ādas kopšanas produkti bez liekām kairinošām smaržvielām, ar īpaši izmeklētu sastāvu un atbilstošu PH līmeni, lai ādai nodrošinātu jaunas aizsargbarieras veidošanos un mazinātu apkārtējās vides kairinājumu.

Kosmētikas zīmola Beauté Pacifique sortimentā iespējams atrast vairākus ādas kopšanas produtus, piemērotus arī psoriāzas ādas kopšanai. Produktu sastāvā esošās vielas padara ādas imunitāti spēcīgāku, tapēc lietojot korekti tie spēs būtiski atvieglot Jūsu dzīvi. Produktus atradīsiet izvēloties atbilstošu sadaļu izvēlnē “Produkti pēc ādas stāvokļa > Psoriāze”.

Īpaši jāizceļ produkts Extra Dry Skin Fix (Intensīvi mitrinošs un atjaunojošs krēms), šo krēmu droši var lietot jebkurā vecumā no rītiem un vakaros, visur, kur nepieciešams mazināt ādas sausumu, plaisāšanu un jūtību.

Ja uzskatiet, ka Jums ir psoriāze vai pamaniet kādas citas ādas problēmas vai izmaiņas, pareizi būtu sākumā vērsieties pie sava ģimenes ārsta vai dermatologa, kas spēs uzstādīt atbilstošu diagnozi.