Blogeru TOP 2018 iekļūst Beaute Pacifique Super 3 Booster un Defy Damage Skin repair serums

Blogeru TOP 2018 iekļūst Beaute Pacifique Super 3 Booster un Defy Damage Skin repair serums

Beaute Pacifique Super 3 Booster un Defy Damage Skin repair serums tiek novērtēti blogeru topā

Blogu Narrative of Beauty un Mana pasaku pasaule pirmo reizi izveido sevis pārbaudītās un testētās labākās kosmētikas topu, kurā par saviem favorītiem bloga autores Krista un Zane atzīst divus Beaute Pacifique produktus - Super 3 Booster nakts krēmu un Defy Damage Skin repair A vitamīna esteru serumu

 

Visa aizvadītā gada garumā kopā ar bloga Mana pasaku pasaule veidotāju Zani esam izmēģinājušas daudz un dažādus kopjošās un dekoratīvās kosmētikas produktus. Tie bijuši ļoti atšķirīgi – gan pavisam neitrāli, gan tādi, ar kuriem īsti nebija “pa ceļam”, gan tādi, kas patiesi pārsteiguši, iepatikušies un ir uz palikšanu mūsu vannas istabu plauktiņos.

Arī mūsu sekotājas bieži uzdod jautājumus – ko mēs iesakām? Kas ir tāds, ko TIEŠĀM vērts izmēģināt? Un tādēļ arī tapa šis TOPS – tajā dalāmies TIKAI ar pašu LABĀKO!

 

Kategorijā Nakts sejas krēmi īpaši izcelts Beauté Pacifique Super3 Booster

Beauté Pacifique Super3 Booster Atjaunojošs A-vitamīnu nakts būsteris (50ml, 70€)

Produkts-leģenda. Tā sastāvā ir trīs dažādi stabilas formas A-vitamīna esteru veidi, kas katrs citādāk stimulē kolagēna un elastīna ražošanu. Aktīvās sastāvdaļas spēj nokļūt ādas dziļākajos slāņos un īsā laikā atjaunot zudušo dermas kolagēnu struktūru, mazinot saules bojājumus un grumbas. Regulē arī tauku dziedzeru aktivitāti un mazina pūtīšu veidošanos. Dara visu – nomierina, līdzsvaro ādu. Izlīdzina tekstūru, uzlabo tvirtumu, elastību, toni. Ja meklē ko tādu, kas patiesi pārsteigs – šis jāizmēģina!

 

Kategorijā "Atjaunojoši un mitrinoši serumi" iekļuvis Beauté Pacifique Defy Damage Skin repair serum - A vitamīnu dienas serums

Beauté Pacifique Defy Damage A-vitamīnu dienas serums (40ml, 70€)

Spēcīgas iedarbības serums, kas strādā gan uz ādas atjaunošanu, izlīdzināšanu, novecošanās pazīmju samazināšanu, gan arī saules bojājumu dzēšanu. Papildus – palīdz novērst ādas apsārtumu. Pabiezas konsistences, bet uz ādas izkūst, iesūcas un padara to maigu, gludu. Ilgtermiņā lietojot ļoti labi atjauno ādu, izlīdzina, padara to vienmērīgāku un viennozīmīgi – skaistāku!